Prekės iš Jula

JULA katalogas – www.jula.pl

Jau 5 metus pristatome prekes iš Varšuvoje esančių Ikea parduotuvių. Pastebejome, kad pastaruoju metu vis daugiau mūsų klientų domisi ir kitų parduotuvių prekėmis kurių negalima įsigyti Lietuvoje. Norime pasiūlyti Jums prekių pristatymą iš multimarketų tinklo JULA.

Kas yra JULA?

Jula siūlo kūrybiškiems entuziastams, kvalifikuotiems žmonėms ir tiems, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką, platų asortimentą patrauklių gaminių už prieinamą kainą. Tai įmanoma dėka to, kad prekės užsakomos visame pasaulyje be tarpininkų, tiesiai iš gamintojų. Jula - šeimos verslas iš Švedijos, orientuotas į klientus ir jų poreikius – piešia savo ateitį šviesiomis spalvomis. Laikui bėgant, Jula plėtėsi tol, kol nepasekė plataus ir pilno produktų asortimento. Čia, vienoje vietoje, klientai gali rasti viską: įrankius namo, sodo ar garažo remontui, sporto įrangą, apranga, biuro prekes, buitinę techniką, naujus technologijų priedus ir pan. Platus pasirinkimas, daugiau nei 13.500 atrinktų produktų pritraukia ne tik profesionalus, bet ir entuziasus iš įvairių sričių. Jula pristato daug stiprių nuosavų prekinių ženklų, kurių negalima įsigyti kitur ir kurios pelnė pripažinimą visoje Skandinavijoje.

Kaip vyksta išrinktų prekių parvežimas?

Atsiskaitymas už paslaugas grynais po pristatymo.
Kiekvieno užsakymo pristatymo kainą ir terminas nustatomi individualiai. Norint pateikti užsakymą atsiuskite užklausą el. paštu. Pateikus užsakymą, gausite greitą atsakymą su pasiūlymais. Prašome nurodyti savo kontaktus, kadangi kilus neaiškumams galesime greitai su Jumis susisiekti. 

  • Išsirinkite JULA prekes oficialiame kataloge: www.jula.pl
  • Atsiųskite į el.paštą prekių kodus (kiekvienos prekės kodą rasite aprašymo pradžioje po prekės pavadinimu, pvz. Nr art: 010101) ir savo kontaktus.
  • Atsipalaiduokite ir laukite pristatymo, kils kėblumų - skambinkite, visada padėsime!

Kontaktai

Dėl užsakymų kreiptis el.paštu – oleg@e-express.lt arba tel. +37067000502

P.S. Mes neparduodame prekių iš JULA - mes teikiame prekių transportavimo paslaugas iš JULA paduotuvių Jums. Oficialus JULA puslapis www.jula.com