Prekės iš Decathlon

DECATHLON katalogas - www.decathlon.pl

Jau 5 metus pristatome prekes iš Varšuvoje esančių Ikea parduotuvių. Pastebejome, kad pastaruoju metu vis daugiau mūsų klientų domisi ir kitų parduotuvių prekėmis, kurių negalima įsigyti Lietuvoje. Norime pasiūlyti Jums prekių pristatymą iš sporto ir laisvalaikio parduotuvių tinklo DECATHLON.

Kas yra DECATHLON?

Decathlon - Prancūzijos įmonė, kuri kuria, gamina bei parduoda sporto prekes, drabužius ir avalynę. Buvo įkurta Prancūzijoje (m. Lille) 1976 m. Bendrovė Decathlon siekia suteikti pradedantiesiems, mėgėjams ir profesionalams produktų asortimentą visoms sporto šakoms, nuo "A" iki "Z", prieinamomis kainomis. Tik aukštos kokybės medžiagos, naujoviškos technologijos ir patvarumas padarė bendrovę žinoma visame pasaulyje. Beveik 40 metų Decathlon padeda suaugusiems ir vaikams palaikyti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą bei garantuoja savo produktų kokybę. Šiandien 21 šalyse atidaryta daugiau nei 800 parduotuvių Decathlon.

Kaip vyksta išrinktų prekių parvežimas?

Atsiskaitymas už paslaugas grynais po pristatymo, išankstinių apmokėjimų netaikome.
Kiekvieno užsakymo pristatymo kaina ir terminas nustatomi individualiai. Norint pateikti užsakymą atsiųskite užklausą el. paštu. Pateikus užsakymą, gausite greitą atsakymą su pasiūlymais. Prašome nurodyti savo kontaktus, kadangi kilus neaiškumams galesime greitai su Jumis susisiekti. 

  • Išsirinkite DECATHLON prekes oficialiame kataloge: www.decathlon.pl
  • Atsiųskite į el.paštą prekių kodus (kiekvienos prekės kodą rasite aprašymo pradžioje virš prekės pavadinimo, pvz. Kod: 0010011) ir savo kontaktus.
  • Atsipalaiduokite ir laukite pristatymo, kilus kėblumams - skambinkite, visada padėsime!

Kontaktai

Dėl užsakymų kreiptis el.paštu - oleg@e-express.lt arba tel. +37067000502

P.S. Mes neparduodame prekių iš DECATHLON - mes teikiame prekių transportavimo paslaugas iš DECATHLON paduotuvių Jums. Oficialus DECATHLON puslapis www.decathlon.com