Indiški baldai iš Varšuvos

Jau 5 metus sėkmingai pristatome prekes iš Varšuvoje esančių Ikea parduotuvių. Pastebejome, kad vis daugiau mūsų klientų domisi išskirtiniais indiškais baldais, todėl nusprendėme šiuos unikalius baldus padaryti Jums lengviau pasiekiamus.

 Kuo ypatingi indiški baldai?

Jeigu savo namuose siekiate sukurti išskirtinį, jaukų interjerą, kuris alsuotų rytietiška energija, vertėtų pagalvoti apie indiškus baldus. Jie išsiskiria unikaliais raižiniais ant tamsios spalvos medienos. Įvairūs raštai ant baldų yra paplitę jau nuo senovės Indijos laikų – jais puošiami langai, durys, lentynos, stalai, spintos, kėdės, skrynios, širmos ir t.t. Šie indiško stiliaus baldai yra amžinai nesenstantis stilius, kuris tinka įvairioms patalpoms. O skoningai komponuojant su kitais baldais, Jūsų interjeras pasipildys rytietiška dvasia. Indiški baldai turi ne tik įmantrius piešinius, bet yra itin funkcionalūs. Jie lengvai transformuojasi, gali būti sukeisti vietomis su kitais baldais. Pavyzdžiui širma ar durys gali tapti išskirtiniu stalviršiu, kavos stalelis – karučiu, o taburetė su drožtomis kojomis gali atlikti ir mažo stalelio funkciją. Taip pat galima išskirti dar vieną indiškų baldų savybę – ekologiškumas. Visi baldų gamyboje naudojami dažikliai yra gaminami augaliniu pagrindu, o dangoms ir poliravimui yra naudojamas natūralus vaškas. 

Kaip vyksta išrinktų prekių parvežimas?

Atsiskaitymas už paslaugas grynais po pristatymo, išankstinių apmokėjimų netaikome.
Kiekvieno užsakymo pristatymo kainą ir terminas nustatomi individualiai. Norint pateikti užsakymą atsiuskite užklausą el. paštu. Pateikus užsakymą, gausite greitą atsakymą su pasiūlymais. Prašome nurodyti savo kontaktus, kadangi kilus neaiškumams galesime greitai su Jumis susisiekti. 

  • Išsirinkite prekes oficialiame kataloge: www.indigodecor.pl
  • Atsiųskite į el.paštą prekių kodus (kiekvienos prekės kodą rasite prekės aprašyme, pvz. Kod produktu SBA0101) ir savo kontaktus.
  • Atsipalaiduokite ir laukite pristatymo, kils kėblumų - skambinkite, visada padėsime!

Kontaktai

Dėl užsakymų kreiptis el.paštu – oleg@e-express.lt arba tel. +37067000502

P.S. Mes neparduodame INDIGO prekių - mes teikiame prekių transportavimo paslaugas iš paduotuvių Jums. Oficialus INDIGO puslapis  www.indigodecor.pl